301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Ekim 2019 - Çarşamba 12:15 Bu haber 1297 kez okundu
 
Stajyer Avukatlar Törenle Mesleğe Adım Attı
Adana Barosunda ruhsat mutluluğu ve heyecanı yaşandı.
EĞİTİM Haberi
Stajyer Avukatlar Törenle Mesleğe Adım Attı

Staj dönemlerini başarıyla tamamlayan; Baran Taygun Metin, Büşra Altıntaş, Eray Bolat, Esra Avcı, Hazal Dizman, Hikmet Topçuoğlu, İclal Kanoğlu, İpek Kars, Kezban Gizem Durutürk, Mehmet emin Can, Mert Mavi, Metin Kırkaya, Muhammed Beraat Şimşek, Muhammet Sait Bayhan, Nazlı Eylem Özen, Nefise Semercioğlu, Osman Tarık Aksoy, Ramazan Atilla Gökçe, Torun Caner Çakmak, Tutku Boci, Vedat Kaya, Damla Bayındır, Başak Coşkun ve Av. Mehmet Han Bayram toplu halde meslek yeminlerini eda ederek, cübbe giydikten sonra ruhsatlarını aldı.

Geniş katılımla yapılan törene, Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Genel Sekreter Av. Semih Gökayaz, Sayman Av. İlknur Önal, Yönetim Kurulu Üyeleri; Av. Timur Ortatepe, Av. Miyesser Ersalan Önenli, Av. Sinem Tanrısınatapan Keskin, Av. Timur Ortatepe, Av. Nevzat Elçi ile genç meslektaşların aileleri ve avukatlar katıldı.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, törende yaptığı konuşmada, mutlulukların paylaşıldığı bir günde bir arada olduklarını, ruhsat alan genç meslektaşlarını, ailelerini, bilgi ve deneyimlerini genç meslektaşlarıyla paylaşan büro avukatlarını kutladı. Ruhsat törenlerini çok önemsediklerini ve genç meslektaşlarının katılımıyla da güç kazandıklarını belirtti.

Genç meslektaşlarından Avukatlık Yasasının 76. ve 95. maddelerinin kendilerine verdiği yetki ve sorumlulukla hareket etmeleri tavsiyesinde bulunarak, baromuzun çalışmaları ve komisyonlarında da aktif bir şekilde görev almalarını beklediğini kaydetti.

Konuşmanın ardından toplu yemin eden meslektaşlarımız cübbelerini girerek, ruhsatlarını aldılar.

Genç avukatlara cübbelerini;
Av. Şiar Rişvanoğlu, Av. Can Şerbetçi, Av. Kemal Derin, Av. Sinan Karip, Av. Uğur Aydıngül, Av. Sevgi Topçuoğlu,, Av. Kemal Koyuncu-Oya Koyuncu, Av. Nazan Akça Subaşı, Av. Hasan Çetin, Av. Ahmet Aslan Gülter, Av. Ulaş Balamir, Av. Muammer Yılancıoğlu, Av. Kezbannur Özşahin Aksu, Av. Ümit Büyükdağ, Yusuf Can, Av. Semih Gökayaz, Av. Timur Ortatepe, Av. Miyesser Erselan Önenli, Av. Süud Yılmaz, Av. Mustafa Demirci, Av. Tolga Kılınç ve Av. Osman Olcay giydirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Stajyer, Avukatlar, Törenle, Mesleğe, Adım, Attı,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1