Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
04 Mart 2019 - Pazartesi 11:53 Bu haber 680 kez okundu
 
Uyuşturucu Ticareti Yapanlara Jandarma Operasyonu
T.C. Adana Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada Uyuşturucu Madde Ticareti yaptıkları tespit edilen (3) ayrı adreste 27 Şubat 2019 günü eş zamanlı operasyon icra edildiği bildirildi.
ASAYİŞ Haberi
Uyuşturucu Ticareti Yapanlara Jandarma Operasyonu

Adana İl Jandarma Komutanlığı Kozan İlçe Jandarma Komutanlığı unsurlarınca yapılan istihbari çalışmalar neticesinde Uyuşturucu Madde Ticareti yaptıkları tespit edilen (3) ayrı adreste 27 Şubat 2019 günü eş zamanlı operasyon icra edilmiştir.

Operasyon neticesinde; Mala Zarar Verme, Kamu Kurum ve Kuruluşlarından Hırsızlık, Başkasına ait Banka ve Kredi Kartının İzinsiz Kullanılması Suretiyle Yarar Sağlama, Birden Fazla Kişiyle Silahlı Yağma, Hükümlü ve Tutuklunun Kaçması ile Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti olmak üzere (6) ayrı suçtan aranan ve (6) yıldır değişik taktik kullanarak emniyet güçlerinden kaçan O.D. isimli şahıs ile birlikte  H.A. ve M.E. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alınmış olup, şüphelilerin ev ve eklentilerinde yapılan arama sonucu (3 kilo, 380 gram) Kubar Esrar Maddesi, (1) adet hassas tartı ile (6) adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirilmiştir.

Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması, kaçakçılığın önlenmesi amacıyla yürütülen çalışmalara aralıksız olarak devam edilmektedir.

 Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Uyuşturucu, Ticareti, Yapanlara, Jandarma, Operasyonu,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1