Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
28 Aralık 2019 - Cumartesi 15:09 Bu haber 1018 kez okundu
 
Vali Demirtaş,
Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Çukurova Gazeteciler Cemiyetinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Basın Yarışması Ödül Töreni”ne katıldı.
YAŞAM Haberi
Vali Demirtaş,

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Kültür ve Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen ödül törenine Vali Mahmut Demirtaş'ın yanı sıra Milletvekili Müzeyyen Şevkin, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay da katıldı.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir'in açılış konuşması ile başlayan törende Vali Mahmut Demirtaş basın mensuplarına hitaben bir konuşma gerçekleştirdi.

Haberleşme özgürlüğünün kullanılmasında, vatandaşlarımızın kendi fikirlerini ifade edebilmesinde basın çalışanlarının büyük önem arz ettiğini belirten Vali Demirtaş, “Tüm bunların yanı sıra basın mensuplarımız toplumsal sorunlar karşısında kamuoyu oluşturarak ve vatandaş ve devlet arasında köprü kurarak önemli bir sorumluluğu yerine getirmiş oluyorlar.” dedi.

“Basın Yarışması Ödül Töreni”nde ödül almaya hak kazanan basın mensuplarını tebrik ettiğini dile getiren Vali Demirtaş, “Adana’da güzel bir dayanışma içerisinde basın mensubu arkadaşlarımızla bir kamu hizmetini yerine getiriyoruz. Bundan sonra da aynı anlayışla çalışacağımıza inanıyorum. Hepimiz nihayetinde Adana’nın sıkıntılarını dile getirmek ve çözmek için buradayız.” dedi.

Vali Demirtaş konuşmasının ardından yarışmada “Haber” kategorisinde “Sanal gerçeklik ile fizik tedavi” haberiyle DHA muhabiri Can Çelik’a başarı ödülünü takdim etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Demirtaş,, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1