301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Nisan 2019 - Salı 19:13 Bu haber 586 kez okundu
 
Vali Demirtaş’ın “1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Günü" Mesajı
Adana Valisi Mahmut Demirtaş, "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü" kutlama mesajı yayınladı
GÜNDEM Haberi
Vali Demirtaş’ın “1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Günü

Vali Demirtaş mesajında;

"1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü; alın terinin, helal kazancın, dostluğun, barışın, kardeşliğin, yardımlaşmanın, birlik ve beraberliğin simgeleştiği gündür. Bu anlamlı günü; daha iyi bir gelecek için ter akıtan, sosyal ve ekonomik gelişmemizin temel gücü olan işçi ve emekçilerimizle birlikte kutlamaktayız.

İnsanı, emeği, alın teriyle kazanılan helal kazancı yücelten, paylaşımda adaleti savunan bir medeniyetin mensupları olarak ülkemizin güçlü, mutlu ve müreffeh geleceğine yürüyüşünde çalışanlarımızın, emeklerinin tam karşılığını almalarına, çalışma koşullarının iyileştirilmesine, çalışma hayatındaki sorunlarının çözümüne ve hak ettikleri hayat standartlarına kavuşmalarına büyük önem veriyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü etkinliklerinin adına yakışır bir biçimde, bayram havasında geçmesini temenni ediyorum. Çalışma hayatındaki zorlukların ve sorunların barış, kardeşlik ve hoşgörü ortamında çözüme kavuşabileceği inancı ile ülkemiz ve ilimiz genelinde tüm çalışanlarımızın“1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” nü en kalbi duygularımla kutluyorum." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Demirtaş’ın, “1, Mayıs, Emek, Ve, Dayanışma, Günü", Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1