301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Mart 2020 - Çarşamba 14:29 Bu haber 452 kez okundu
 
Vali Demirtaş Millet Bahçesi Projesi Alanını İnceledi
Vali Mahmut Demirtaş, Sarıçam ilçesinde bulunan Arboretum’un yakınına kurulması planlanan Millet Bahçesi Projesinin tüm detaylarıyla ele alındığı alan proje sunumuna katıldı.
YAŞAM Haberi
Vali Demirtaş Millet Bahçesi Projesi Alanını İnceledi

Arboretum İdare Binasında gerçekleştirilen ve Vali Yardımcısı Murat Süzen, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Halit Ergin, Çukurova Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Lutfi Altunsu ile kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerinin katıldığı toplantıda; Mimar Zeynep Çavuşoğlu tarafından gerçekleştirilen sunum eşliğinde Vali Demirtaş’a projenin detayları hakkında brifing verildi.

Toplantıda aldığı bilgilerin ardından Millet Bahçesinin yapılacağı alanda incelemelerde bulunan Vali Demirtaş, alan incelemesi sırasında Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz ile Mimar Zeynep Çavuşoğlu’ndan projenin sınırları ve ne kadar alanı kaplayacağı hakkında detaylı bilgiler alarak arazinin özelliklerini yerinde inceledi.

Gerçekleştirdiği incelemenin ardından toplantının katılımcılarıyla tekrar bir araya gelerek projenin detaylarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Vali Demirtaş, Orman Bölge Müdürlüğü tarafından çekilen fotoğraflardan oluşan sergiyi gezerek fotoğrafları inceledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Demirtaş, Millet, Bahçesi, Projesi, Alanını, İnceledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1