301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Ocak 2020 - Cumartesi 11:00 Bu haber 1652 kez okundu
 
Vali Demirtaş’tan gazetecilere karanfil
Adana Valisi Mahmut Demirtaş 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir'i ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
Vali Demirtaş’tan gazetecilere karanfil

Demirtaş, ÇGC Kültür ve Sosyal Tesislerindeki ziyarette gazetecilerin gününü kutlayarak medya kuruluşlarıyla sağlıklı bir diyalog içerisinde olduklarını bildirdi.Güne gazeteler ve iletişim organlarını takip ederek başladıklarını, hizmetlerin yerine getirilmesi ve daha iyi noktalara ulaştırılmasında medyanın yön gösterici olduğunu söyledi.Adana'nın son dönemde yaşadığı afet üzerinde de duran Demirtaş oluşturulan kriz masasını görevini en iyi şekilde yerine getirerek sorunların çözümü ve yaraların sarılmasında son derece başarılı çalışma yaptığını vurguladı.

Başkan Esendemir de konuşmasında gazetecilerin daha iyi hizmetler sunulması ve kentin daha güzel konuma kavuşturulması için üstlendiği görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştıklarını, bu konuda merkezi hükümetin kentteki temsilcileri ile yerel yönetimlerden gerekli desteği gördüklerini söyledi. Esendemir, çalışan gazetecilerin özgür basın görevini en iyi şekilde yerine getirecekleri konuma ulaşmaları için mücadele verdiklerini ifade etti. Vali Demirtaş ziyaret sırasında gazetecilere kırmızı karanfil dağıttı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Demirtaş’tan, gazetecilere, karanfil,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1