Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
03 Temmuz 2020 - Cuma 12:17 Bu haber 622 kez okundu
 
Vali Elban, “Güney Seyhan Devlet Hastanesinin inşaatını hızlandırın”
Vali Süleyman Elban, 150 yatak, 42 poliklinik, 23 yoğun bakım yatağı, 5 ameliyathane, 45 tek yataklı servis odası, 39 iki yataklı servis odası ve acil servisi ile hizmet vermesi planlanan Güney Seyhan Devlet Hastanesinin inşaat alanında inceleme ziyaretinde bulundu.
SAĞLIK Haberi
Vali Elban, “Güney Seyhan Devlet Hastanesinin inşaatını hızlandırın”

Seyhan Kaymakam Vekili Mustafa Yavuz ve İl Sağlık Müdürü Ahmet Özer’in de hazır bulunduğu ziyarette inşaat alanını gezerek incelemelerde bulunan Vali Elban, hastanenin inşaatı ile ilgili inşaat planı üzerinden yetkililerden bilgiler aldı.

Çin’de ortaya çıkan ve hemen ardından dünyanın dört bir yanına yayılan koronavirüs büyük bir salgın olarak tarihe geçti. Bu salgın konusunda ülkemiz başarılı bir sınavdan geçiyor diyen Vali Elban, "İlimizin sağlık altyapısını güçlendirmek ve vatandaşların sorunsuz bir şekilde sağlık hizmetlerinden faydalanabilmesini sağlamak amacıyla, inşasına başlanan Güney Seyhan Devlet Hastanesinin mümkün olan en kısa sürede hizmete açılması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.” dedi.

Vali Süleyman Elban, yapılan incelemenin ardından hastanenin mümkün olan en kısa sürede hizmete açılması için çalışmaların hızlandırılmasını istedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Elban,, “Güney, Seyhan, Devlet, Hastanesinin, inşaatını, hızlandırın”,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1