301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Eylül 2020 - Pazar 17:34 Bu haber 364 kez okundu
 
VALİ ELBAN ŞEHİT AİLELERİYLE BİR ARAYA GELDİ
Vali Süleyman Elban, vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin huzur ve güvenliği uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizin değerli aileleriyle bir araya geldi.
YAŞAM Haberi
VALİ ELBAN ŞEHİT AİLELERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Şehit Jandarma Uzman Çavuş Selçuk Beki’nin eşi Zeynep Beki, Şehit Piyade Er Fahri Yılmaz’ın annesi Fatime Yılmaz, Piyade Uzman Çavuş İslam Akyüz’ün kardeşleri Berat ve İbrahim Akyüz, Şehit Polis Memuru Recep Önder'in kızı Gülşah Nur Koca, Şehit Piyade Er Sadettin Şafak’ın kardeşi Yusuf Şafak, Şehit Uzman Çavuş Samet Kaya'nın eşi Leyla Kaya, Şehit Uzman Çavuş Burak Uçar’ın annesi Zeynep Uçar, Şehit Jandarma Astsubay Bilal Batırır’ın eşi Hatice Batırır, Şehit Astsubay Başçavuş Mehmet Çapar'ın eşi Zübeyde Çapar ve Şehit Jandarma Onbaşı Duran Üstündağ’ın kardeşi Menekşe Üstündağ ile görüşen Vali Elban, tüm şehitlere Allah’tan rahmet dilediğini ifade etti.

Ziyaret sırasında yaptığı açıklamada ülkemizin ve milletimizin özgürlüğüne, bağımsızlığına, birliğine ve bütünlüğüne kasteden hain odaklara karşı, canları pahasına verdikleri eşsiz mücadele ile bu toprakların bizlere vatan olmasını sağlayan aziz şehitlerimize çok şey borçlu olduğumuzu belirten Vali Elban, “Bizler, şehitlerimizin bıraktığı bu kutsal mirasa sahip çıkarak, geleceğimize daha emin adımlarla yürüyecek, millet olma şuurunu daima canlı tutacağız. Şehitlerimizin geride bıraktığı çok değerli ailelerini daima el üstünde tutacağız. Onlar bize şehitlerimizin birer emanetidir.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: VALİ, ELBAN, ŞEHİT, AİLELERİYLE, BİR, ARAYA, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1