301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
24 Şubat 2020 - Pazartesi 19:08 Bu haber 434 kez okundu
 
Vali Mahmut Demirtaş’a “Vergi Haftası” Ziyareti
Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı ve beraberindeki heyet “Vergi Haftası” vesilesiyle Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
Vali Mahmut Demirtaş’a “Vergi Haftası” Ziyareti

Vergi bilincinin arttırılması sebebiyle Türkiye genelinde 24 Şubat-1 Mart 2020 tarihleri arasında kutlanacak olan ve bu yıl 31’incisi düzenlenen Vergi Haftası kapsamındaki etkinliklere dair bilgilendirmelerde bulunan Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı, kabullerinden dolayı da Vali Mahmut Demirtaş’a teşekkür etti.

Verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının artırılması için Vergi Haftasındaki etkinliklerin önemli olduğunu belirten Vali Demirtaş, vatandaşlarımıza bunun bir mükellefiyet değil de, kutsal bir görev ve ihtiyaçların karşılanması için yapılan bir çalışma olduğunu da iyi anlatabilmek gerektiğini vurguladı.

Vali Mahmut Demirtaş, Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı ve beraberindeki heyete ziyaretleri için teşekkür ederek, “Vergi Haftanızı can-ı gönülden kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Mahmut, Demirtaş’a, “Vergi, Haftası”, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1