301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
24 Nisan 2020 - Cuma 00:16 Bu haber 1343 kez okundu
 
Vali Yardımcıları ve Kaymakamlardan Anlamlı Ziyaret
Coronavirüs salgını nedeniyle kutlamaların iptal edildiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda vali yardımcıları ve kaymakamlar şehit çocukları ile öksüz ve yetim çocuklara bayram ziyaretinde bulundu.
YAŞAM Haberi
Vali Yardımcıları ve Kaymakamlardan Anlamlı Ziyaret

Çocukları evlerinde ziyaret ederek Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Valimiz Mahmut Demirtaş’ın selam ve sevgilerini ileten ve onlara çeşitli hediyeler veren vali yardımcıları ve kaymakamlar, çocukların bayram sevincine ortak oldular.

Anlamlı ziyaretlerle ilgili bir açıklama yapan Vali Demirtaş, 23 Nisan’ın bayram ruhuna yakışır bir biçimde kutlanması için emek harcayan herkese teşekkür ettiğini belirtti.

Açıklamasının devamında şehitlerimizi de bu vesileyle bir kez daha saygı ve minnetle andıklarını belirten Vali Demirtaş, “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açıldığı gün olan 23 Nisan'ı bayram olarak millet egemenliğini sonsuza kadar koruyacak çocuklarımıza armağan etmesi onun çocuklara verdiği değerin ve duyduğu güvenin en büyük göstergesidir. Bizler de daha müreffeh yarınları kendileri için inşa etmeye çalıştığımız çocuklarımızın aklın ve bilimin ışığında çalışarak ülkesini ve milletini seven, vatanı için çalışıp üreten insanlar olarak yetişeceğine, çocuklarımızın geleceğe taşıyacakları uygarlık meşalesinin hiç sönmeyeceğine yürekten inanıyoruz.” dedi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yılını can-ı gönülden kutladığını ifade eden Vali Demirtaş, şehitlerimizin Türk milletine emaneti yavrularını, öksüz ve yetim çocukları ve yürekleri sevgiyle atan tüm çocuklarımızı şefkatle kucakladıklarını dile getirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Yardımcıları, ve, Kaymakamlardan, Anlamlı, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1