301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
24 Ekim 2019 - Perşembe 19:04 Bu haber 585 kez okundu
 
Yüreğir Belediyesi Hizmet İçi Eğitim Seminerleri Sürüyor
Yüreğir Belediyesi, personellerine yönelik hizmet içi eğitim seminerlerini sürdürüyor.
EĞİTİM Haberi
Yüreğir Belediyesi Hizmet İçi Eğitim Seminerleri Sürüyor

''İmar Mevzuatı'' ve ''Zabıta Mevzuatı'' konularında seminer düzenleyerek personellerin bilinçlenmesini sağladıklarını belirten Başkan Kocaispir, ''Değişen çağa ayak uydurmanın, çağı takip etmenin en etkin ve en temel aracı eğitimdir.'' diyerek vatandaşlara daha iyi hizmet etmek için hizmet içi eğitim seminerlerinin farklı konularda da devam edeceğini belirtti.

 

Tüm yönleriyle 'İmar Mevzuatı' konusunda Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreter Yardımcısı Abdurrahman Keleş İmar Müdürlüğü personellerine eğitim verirken, 'Zabıta Mevzuatı' konusunda ise Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Hukuk Daire Başkanı Lamih Çelik Zabıta Müdürlüğü personellerine eğitim verdiler.

 

Kamu hizmetlerinin daha etkili ve verimli olarak yerine getirilebilmesi amacıyla eğitim seminerlerinin düzenlendiğini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, ''Belediyeler halka en yakın kamu kurumlarıdır. Gelişen bilim ve teknoloji toplum ve bireyi etkilemekte, sosyal kurumların yapı ve fonksiyonlarını değişime zorlamaktadır. Çalışan personellerimizin gelişmeleri daha iyi takip etmeleri ve belediyemize gelen vatandaşlarımızın sorunlarına yardımcı olmaları amacıyla hizmet içi eğitim seminerlerine devam edeceğiz.

 

Belediyelerde hizmet içi eğitim uygulamaları belediye personelinin verimlilik düzeylerini yükseltmeyi, gelecekteki görev ve sorumluluklarını daha iyi yerine getirebilmeleri için onların bilgi ve deneyimlerini artırmayı amaçlayan eğitimlerdir." şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yüreğir, Belediyesi, Hizmet, İçi, Eğitim, Seminerleri, Sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1