Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
12 Şubat 2020 - Çarşamba 11:13 Bu haber 582 kez okundu
 
Yüreğir Belediyesi’nden Sıcak Çorba
Yüreğir Belediyesi, soğuk kış günlerinde Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde vatandaşlara sıcak çorba ikram ediyor. Günlük en az bin 500 kişinin içini ısıtan çorba ikramı ile vatandaşlarla belediye arasında gönül bağının güçlendiğini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, “Paylaşma kültürümüzü her daim canlı tutarak geleneklerimizi yaşatmaya çalışıyoruz.” dedi.
SİYASET Haberi
Yüreğir Belediyesi’nden Sıcak Çorba

Yüreğir Belediyesi, haftanın belirli günlerinde Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde hasta ve hasta yakınlarına, öğrencilere ve sabahın erken saatinde işe giden vatandaşlara çorba ikram ediyor. Günlük yaklaşık bin 500 kişiye dağıtılan çorba ile Yüreğir Belediyesi, ikram geleneğinin en güzel örneği sergilemiş oluyor.

Yüreğir halkının büyük takdirini kazanan bu uygulamadan vatandaşların oldukça memnun olduğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, “Soğuk kış günlerinde ikram edilen çorbalarımız, vatandaşlarımızla belediye arasındaki gönül bağını güçlendiriyor. Adana Şehir ve Araştırma Hastanesi önünde sabahın ilk ışıkları ile birlikte hasta ve hasta yakınlarına, öğrencilerimize, çalışan kardeşlerimize haftanın belirli günlerinde sıcak çorba ikramında bulunuyoruz. Yardımlaşma, dayanışma, paylaşma kültürümüzü her daim canlı tutarak geleneklerimizi yaşatmaya çalışıyoruz. Böylelikle vatandaşlarımızla birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusu içerisinde gönül birliği kurmuş oluyoruz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yüreğir, Belediyesi’nden, Sıcak, Çorba,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1