301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Haziran 2021 - Salı 11:21 Bu haber 1152 kez okundu
 
Ayyıldız Hareketi’nin Adana Koordinatörü Abdurrahman Erkoç, “Ülkemin durumu iç açıcı değil”
Ayyıldız Hareketi’nin Adana Koordinatörü Dişhekimi Abdurrahman Erkoç, Türkiye’nin içinde bulunduğu durumun hiç iç açıcı olmadığını söyledi.
SİYASET Haberi
Ayyıldız Hareketi’nin Adana Koordinatörü Abdurrahman Erkoç,  “Ülkemin durumu iç açıcı değil”

İktidarın çözüm üretemediğini de ifade eden Ayyıldız Hareketi’nin Adana Koordinatörü Dt. Abdurrahman Erkoç, “Bunun karşısında ‘Sarı Muhalefet’ diye nitelendirdiğimiz muhalefet somut çözümler ortaya koyamamakta, olaylara sadece göstermelik olarak eleştirisel yaklaşımlarda bulunmaktadır. Kutuplaştırıcı, ikiye ayırıcı seçim sistemi seçmeni sadece iki yoldan birini seçmeye mahkum bırakmıştır. İşte bu şartlar altında milletimiz günlük yaşam zorluklarından ve ekonomik şartların da verdiği ağır yüklerden iyice bunalmış, siyaset kurumuna olan güvenini kaybetmiştir. Hatta öyle ki sandığa bile gitmek istemeyen kararsızların oranı yüzde 30’lara ulaşmıştık.”

 

“İKİ KAHRAMAN ORTAYA ÇIKTI”

“Hal böyle iken Ümit Özdağ ve İsmail Koncuk adında iki kahraman ortaya çıkmış ve Türkiye’yi içinde bulunduğu bu zor şartlardan kurtarmak, aydınlık geleceğini sağlamak için, tüm bilgi, birikim ve enerjilerini bu işe adayarak, deyim yerindeyse ateşten bir gömlek giymişlerdir.”

 

“KÜRŞAD’IN CESARETİNİ HATIRLADIK”

“Sayın Prof. Dr. Ümit Özdağ liderliğinde kurulan Ayyıldız Hareketi bize tarihteki bazı olayları hatırlatmaktadır. Yaşadığımız Adana şehri Fransız ve Ermeniler tarafından işgal edildiğinde dağlarda çeteleşen Gizik Duranlar ve Şeyh Cemil Nardalı’nın mücadelesini, yine işgal yıllarında Osmanlı ordusunun tüm silahları elinden alındığı dönemde kendi arasında organize olan Kuvai Milliyecilerin kararlılığı ve inancını, 40 askeri ile Çin sarayına savaş açıp sarayı ele geçirmeye kafasına koyan Kürşad’ın cesaretini, bu hareket bizlere tekrar hatırlatmıştır.

İşte bu umutsuzluk ve ümitsizlik devam ederken, Prof. Dr. Ümit Özdağ liderliğinde kurulan Ayyıldız Hareketi bizlere adeta umut olmuştur, Ümit olmuştur. Bizler Ayyıldız Hareketi olarak size ve hareketimize güveniyor, inanıyor ve ümid ediyoruz. Sonuna kadar yanınızdayız, destekçiniz ve emrinizdeyiz.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ayyıldız, Hareketi’nin, Adana, Koordinatörü, Abdurrahman, Erkoç,, , “Ülkemin, durumu, iç, açıcı, değil”,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1