301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Kasım 2019 - Pazartesi 15:03 Bu haber 8718 kez okundu
 
‘Deveci Gençlik Spor Kulübü’ Yöneticileri basınla buluştu
‘Deveci Gençlik Spor Kulübü’ yöneticileri Adana Divan Otel’de gerçekleştirdiği toplantıda Adana’da aktif görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.
SPOR Haberi
‘Deveci Gençlik Spor Kulübü’ Yöneticileri basınla buluştu

‘Deveci Gençlik Spor Kulübü’ Onursal Başkanı Cumali İncesoy’un organize ettiği toplantıda Deveci Gençlik Spor Kulübü Başkanı Faruk İncesoy ve yönetim kurulu üyeleri Mehmet Sarıeroğlu, Mustafa Remzi Akdoğmuş, Ali Murat Yazdıran, Mehmet Dekeli, Mustafa Akköse ve yakın dostları katıldı.

‘Deveci Gençlik Spor Kulübü’ Yönetim Kurulu adına basın metnini Emin İncesoy okudu.

İncesoy, “İnsanlar neden bir araya gelme bir arada yaşama ihtiyacı duyar? Çünkü insanı doğadaki diğer canlılardan ayıran en önemli özelliği sosyal bir varlık olmasıdır. İnsanoğlu sosyal bir varlık olduğu içindir ki sevinçlerini, acılarını ve sorunlarını paylaşmak ister. Dernekler de sosyalleşmenin kurumsal bir aracı olarak gördüğümüz için Adana Devecileri olarak 3 Ekim 2018 tarihinde Adana Valilik Makamına Deveci Gençlik Spor Kulübü olarak müracaatımız ile süreci işletmeye başladık.

3 Şubat 2019 tarihinde 1. Olağan genel kurulumuzu kitlesel katılımla gerçekleştirip, Faruk İncesoy’un başkanlığında 3 yıllık yönetim kurulumuzu seçerek hedeflediğimiz noktaya doğru ilerleyişimizi sürdürdük. Bu süreçte Dernek olarak ; Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonuna ve Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna başvurumuzu tamamladık ve kulüp olarak lisansımızı tamamladık. 2019-2020 yıllarında gerçekleştirilecek Amatör küme futbol maçlarına katılmaya hak kazandık. Bizler kurulduğumuz günden itibaren sosyal faaliyetlerimiz ile de adımızı kamuoyuna duyurmaya çalıştık. 8 Mart 2019 tarihinde Dünya Emekçi Kadınlar Gününde Kadın üyelerimiz ve çok sayıda siyasetçinin katılımıyla bir yemek etkinliği düzenledik, 16 Mart 2019 tarihinde yönetim kurulu  olarak İşadamı Cumali İncesoy’a kulübümüzün kuruluş aşamasında ve sonrasında sunduğu değerli katkılardan dolayı Onursal Başkanlık unvanı verildi. Kendisine katkılarından dolayı tekrar teşekkürlerimizi iletiyoruz.” dedi.

ÜST KİMLİĞİMİZ ATATÜRKÇÜLÜKTÜR

‘Deveci Gençlik Spor Kulübü’ Onursal Başkanı Cumali İncesoy, konuşmasında “Bizler Deveci Ailesi olarak üst kimliğimiz Atatürkçülüktür. Büyüyen şehrimizin değerlerine sahip çıkmak istiyor, yerel yönetimler ile uyum içerisinde hareket etmeyi arzuluyor. Adananın tüm sorunları bizi ilgilendiriyor. Adana Demir Spor Başkanı Murat Sancağın Adana için bir şans olduğunu düşünüyor sportif başarısızlıkların sorumluluğunu bir kişiye yüklememiz doğru değil bu takımın deplasmana gidecek para bulamadığınız biliyoruz. Murat sancağın bu şehre şampiyonluk yaşatacağına inanıyorum bu kişiye sahip çıkılması gerekiyor her şey Adana için diyorum.”  şeklinde konuştu.

BİZ OLMA YOLUNDA DEVAM EDECEĞİZ

‘Deveci Gençlik Spor Kulübü’ Başkanı Faruk İncesoy, ise “Deveci Gençlik Spor Kulübü olarak sadece sportif faaliyetler değil aynı zamanda insanların sosyalleşmesi için kültürel etkinliklerimiz ile de bir aradayız ve biz olma yolunda ilerlemeye devam edeceğiz.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Deveci, Gençlik, Spor, Kulübü’, Yöneticileri, basınla, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1