301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Ocak 2020 - Pazartesi 09:45 Bu haber 5341 kez okundu
 
Hekimler Arası Futbol Turnuvası ‘Spor dostluktur' temasıyla başladı
Adana Tabip Odası Sosyal Etkinlik Komisyonu tarafından bu yıl 11.’si düzenlenen futbol turnuvası Başkan Prof. Dr. Ahmet Hilal’ın topa vuruşuyla başladı.
SPOR Haberi
Hekimler Arası Futbol Turnuvası ‘Spor dostluktur' temasıyla başladı

AMAÇ HEKİMLERİ BİR ARAYA GETİRMEK

Adana Tabip Odası tarafından geleneksel hale getirilen, insanları sağlığına kavuşturan hekimlerin yeşil sahada ‘Spor dostluktur' temasıyla hünerlerini gösterdiği futbol turnuvasını topa vurarak başlatan Adana Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Ahmet Hilal, “Uzun zamandır hekime, sağlık çalışanına, kadına, öğretmene uygulanan şiddet can aldığı gibi bizleri de canımızdan bezdirmiştir. Şiddetsiz gün geçmemektedir. Bu turnuva ile amacımız 14 Mart etkinlikleri çerçevesinde hekimleri bir araya getirerek iş stresinden uzaklaştırıp bir arada sosyal aktivitede bulunmalarını sağlamaktır.” dedi.

HER ALANDA SAĞLIK KAZANSIN

Tabip Odası olarak  hekimlerin mesleki, sosyal ve özlük haklarına yönelik aktivitelerinin devam edeceğini de ifade eden Başkan Prof. Dr. Hilal, “Tüm meslektaşlarımızı etkinliklerimize bekliyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz futbol turnuvalarımız centilmence geçmektedir. Şirin Halı Saha’da oynanan A ve B olmak üzere iki grupta 8 hastane takımının yer aldığı turnuvamızda 11. Şampiyon belirlenecek. Turnuvamıza katılan ve emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Her alanda sağlığın kazanmasını istiyorum.” dedi.

TURNUVA ÜROSPOR VE GÜNEYSPOR TAKIMLARI İLE BAŞLADI

Üroloji Spor ve Güneyspor Futbol Takımı arasında oynanan karşılaşma ile başlayan Adana Tabip Odası Geleneksel 11. Futbol Turnuvasında A Grubunda: Üroloji Spor, Adli Tıp Spor, ASH Cerrahi Spor, Uygurlar Spor. B Grubunda: Güney Spor, Başkent Spor, Ruhspor ve Acıbadem Spor yer alıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hekimler, Arası, Futbol, Turnuvası, ‘Spor, dostluktur', temasıyla, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1