301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Nisan 2021 - Salı 11:59 Bu haber 594 kez okundu
 
Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Nacar, İlk Doğan Bebeğe Çeyrek Taktı
Yüreğir Devlet Hastanesi’nde, eksikliği hissedilen Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi, doğumhane, çocuk servisi, çocuk acil, ameliyathane, 2. basamak yenidoğan yoğun bakım (küvöz) birimleri Adana İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Halil Nacar’ın da katılımıyla açılarak, hasta kabulüne başladı.
SAĞLIK Haberi
Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Nacar, İlk Doğan Bebeğe Çeyrek Taktı

Hastanede ilk doğan kız bebeğe Hümeyra ismi verildi. Sağlık Müdürü Dr.Nacar da bebeğe bir çeyrek altın takarak çeşitli hediyeler verdi.

Bulunduğu konum itibarıyla başta Yüreğir İlçesi olmak üzere, tüm Adana halkına kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan hastanede 7/24 kadın hastalıkları ve doğum, çocuk acil hizmetleri verilecek.

Son teknolojiyle üretilen ekipmanların yer aldığı hastanede, donanımlı tek ve çift kişilik odalarda hastalara ve yakınlarına lavabo, banyo, televizyon, buzdolabı, soğutma ve ısıtma sistemlerinin olduğu otel konforu hizmeti sunulacak.

Her yaştan kadının jinekolojik şikayetlerinin tanı ve tedavisi, gebeliğin başladığı andan doğumun gerçekleşmesine kadar geçen süreçte, anne adayına tüm tanı ve tedavi hizmetleri hastane bünyesinde verilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sağlık, Müdürü, Uzm., Dr., Nacar,, İlk, Doğan, Bebeğe, Çeyrek, Taktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1