301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Ocak 2020 - Perşembe 20:42 Bu haber 463 kez okundu
 
AKAMDER’den Bozdoğan’a ziyaret
AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri TAYEM Müdürü Hatice Bozdoğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
YAŞAM Haberi
AKAMDER’den Bozdoğan’a ziyaret

TAYEM ADANA İÇİN ÖNEMLİ BİR ŞANSTIR

AKAMDER Başkan Vekili Sayım Azmaz, Genel Sekreter Adnan Kemali Ünal ve  Sayman Yardımcısı Onur Işıklı ile geldiği ziyarette konuşan Başkan Mustafa Karslıoğlu, “Ülkemiz ve Adana Tarımının kalkınmasında ve bilinçli üretim konusunda önemli hizmetler veren TAYEM in Adana da hizmet vermesi bizler için şanstır. Bu konuda önemli eğitim alt yapısına sahip olan Müdürümüz Hatice Bozdoğan ‘ın atanmasının son derece isabetli olduğunu düşünüyoruz. Kendisini kutluyor ve başarılar diliyoruz. Ülkemizde belli sayıda olan TAYEM kurumunun hizmet ağının genişlemesi için iş birliği ve desteğimiz sürecektir.” dedi.

 

TAYEM ‘İN ANA İŞİ EĞİTİMDİR

Tarımsal Yayım ve Hizmet İçi Eğitim Merkezi (TAYEM) Müdürü Hatice Bozdoğan açıklamasında; “Son yıllarda Ülkemizin ve Adana ‘nın sorunlarında var olan önemli STK ‘larından biri olan AKAMDER ‘in ziyaretinden memnuniyetini” ifade ederek, kurum hakkında şunları söyledi.

“TAYEM ‘in ana işi eğitimdir. Tarım Bakanlığına bağlı çalışan Mühendis, teknisyen, tekniker ve veteriner hekimleri ve çiftçileri eğitiyoruz. Adana TAYEM 'de; ihtiyaca uygun tarımsal kursları açmaya devam ediyoruz. Adana TAYEM 'de yıl içinde hayvancılık, meyve tarımı ve ekipmanların operatörlüklerine dair çeşitli kurslar da açıyoruz. Adana TAYEM, talebin olması halinde çeşitli tarımsal kurum ve kuruluşlara da eğitim alanında destek verip, iş birliği yapıyoruz. Ayrıca Misafirhanemizde mevcut olup Kurum içi ve dışından Adana ya gelen misafirlerimizi ağırlıyoruz.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKAMDER’den, Bozdoğan’a, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1